Tenisçi Dirseği

Anasayfa Tenisçi Dirseği

Tenisçi Dirseği

Tenisçi Dirseği Tedavisi Ve Egzersizleri

Halk arasında Tenisçi Dirseği olarak bilinen Lateral Epikondilit aslında nadiren tenisçilerde görülmektedir.
El ve el bileğinin aşırı kullanımı sonucunda ön kol kaslarının gerilimi ile ortaya çıkmaktadır. Boyun bölgesinde sinir sıkısmaları ( düzleşme, fıtık, eklem sorunları ) yada omuz sorunları olan kişilerde de görülür.

Omurgadakı mekanik sorun giderilmedikçe sadece dirsege uygulanan tedaviler grçek çözüm sunmazlar ve sorunun başka eklemlere geçmesine neden olabilriler yada sıklıkla tekrarlarlar.

Manuelterapi, Kayropraktik ve Osteopati gibi yöntemler ile sorun daha sebeb sonuc ilişkili çözülebilir. Proloterapi, ozonterapi , nöralterapi, masaj , egzersiz yöntemleri ve günlük yaşamda ufak değişimlerle sorun bütüncül olarak çözülmüş olacaktır.

Rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MR sonucunuzu yorumlatmak ve rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  Varsa MR Sonucu Dosyanızı Yükleyin

  Tenisçi Dirseğinin Belirtileri

  Dirseğin dış tarafında ağrı ve hassasiyet,
  Elin ve bileğin kaldırılmasında veya gerilmesinde ağrı,
  Ağır bir eşya kaldırıldığında ağrı,
  Yumruk yapıldığında, bir obje tutulduğunda, el sıkışmasında ya da kapı kolu çevrildiğinde meydana gelen ağrı.

  YILLIK TECRÜBE
  1
  VAKA DENEYİMİ
  1 +
  BAŞARI ORANI
  1 %
  SERTİFİKA
  1

  Yorumlar

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Oguzhan bey gerçekten harika 25 yaşındayım iş yerinde kasa kaldırırken belim inanılmaz ağrılı bir şekilde tutuldu resmen hareket edemez şekilde mazhar osman acile yönlendir beni hastahane mr çektiler acil ameliyata alacaktır fıtık patlamış diye cesaretimi topladım girmek istemedim sonra abim beni Oguzhan beye götürdü beş seans aldim şuan eskisinden daha iyiyim hocam Allah sizden razı olsun ömür boyu belimden korkarak yaşamaktan beni kurtardınız çekmeyen bilmezmiş bel çok kötü birsey"

  Fatih C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin Oğuzhan hocama Mart ayında boyun ve sırt ağrılarımızın tedavisi için ailece gittik. Vücudumuzdaki tüm ağrılarımızın nedenine ilişkin teşhisini titizlikle gerçekleştirdi ve tedaviyi uygulamaya başladı. Tabiki tedavide bizim de yapmamız gereken boyun ve eklem hareketleti olduğunu ve bu uygulamalarla beraber kendisini tedavisinin ağrıları iyileştireceğini belirtti. Tavsiye ettiği tüm harketleti yaptık. Kendisinin muayenedeki uygulamaları ile birleştiğinde ağrılarımızın hafiflediğini gördük. Kendisine hastasına gösterdiği saygı, ilgi ve alaka ile alanındaki tecrübesi için ailece çok teşekkür ediyoruz."

  Doğuş G.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "10 yıldır fibromiyalji ve boyun fıtığı ile yaşamaya çalışıyorum. Defalarca fizik tedavi, akupunktur, ilaç vs denedim. Sonra yaklaşık 3 yıl önce bir arkadaşım vasıtasıyla Oğuzhan beye gittim. Hamilelik sürecim dahil her ağrım olduğunda kurtarıcım oldu. çevremdeki herkese tavsiye ediyorum, kesinlikle çok memnunum."

  Gülriz Y.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Uzun süredir sosyal medyada takibinde olduğum, Hüseyin hocama şubat 2021de : belimde yaşadığım ağrılar sebebiyle başvurdum. 1,5 yıllık zaman zarfında gitmediğim doktor kalmadi diyebilirim ve bu süreçte ağrılarım hergun daha da kötü bir hale geldi. Hüseyin Hoca mi birsüre, paylaştığı videolarını takip edip, ( Son çarem) olarak gitmeye karar verdim. İyi ki, iyi ki gitmişim. Toplamda 4 seansta, bütün ağrılarımın bitmesine vesile olmuştur kendisi. Allah razı olsun kendinden ve ekibinden. Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın "

  Bahar C.