Osteopati

Anasayfa Osteopati

Osteopati

Osteopati Nedir?

Osteopati, bedenin doğal iyileşme gücünü teşvik etmeyi amaçlayan bir alternatif tıp uygulamasıdır. Osteopatlar, hastalıkların nedenini bedenin strüktürel bozukluklarına bağlar ve bu bozuklukların düzeltilmesi amacıyla manuel müdahil olurlar. Osteopati, bel ve boyun ağrısı, omuz ağrısı, sırt ağrısı gibi fiziksel problemlere karşı etkilidir ve çok fazla sayıda hastalık ve rahatsızlıkta kullanılabilir. , bedenin doğal iyileşme gücünü teşvik etmeyi amaçlayan bir alternatif tıp uygulamasıdır. Osteopatlar, hastalıkların nedenini bedenin strüktürel bozukluklarına bağlar ve bu bozuklukların düzeltilmesi amacıyla manuel müdahil olurlar. Osteopati, bel ve boyun ağrısı, omuz ağrısı, sırt ağrısı gibi fiziksel problemlere karşı etkilidir ve çok fazla sayıda hastalık ve rahatsızlıkta kullanılabilir.

Osteopatlar, hastaların vücutlarının doğal denge ve hareketinin tekrar kazanılmasına yardımcı olmak için hareket, uygulama, masaj ve diğer manuel teknikler kullanırlar.

Rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MR sonucunuzu yorumlatmak ve rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  Varsa MR Sonucu Dosyanızı Yükleyin

  YILLIK TECRÜBE
  1
  VAKA DENEYİMİ
  1 +
  BAŞARI ORANI
  1 %
  SERTİFİKA
  1

  Yorumlar

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin oğuzhan söylemez hocama 9 yıl önce gelmiştim gelme sebebim boyun fıtığı bel fıtığı idi muayene olduğum beyin cerrahı ameliyat olmam gerektiğini söylemişti sağolsun doktor beyin tedavisi sonrası ameliyat olmaktan kurtuldum. Şimdi eşimi tedavi için getirdim. Boyun ve Bel fıtığı olanlara ameliyat olmadan tedavi olmalarını şiddetle tavsiye ederim. Hocama şükranlarımı sunarım."

  Sebahattin A.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin Oğuzhan hocama Mart ayında boyun ve sırt ağrılarımızın tedavisi için ailece gittik. Vücudumuzdaki tüm ağrılarımızın nedenine ilişkin teşhisini titizlikle gerçekleştirdi ve tedaviyi uygulamaya başladı. Tabiki tedavide bizim de yapmamız gereken boyun ve eklem hareketleti olduğunu ve bu uygulamalarla beraber kendisini tedavisinin ağrıları iyileştireceğini belirtti. Tavsiye ettiği tüm harketleti yaptık. Kendisinin muayenedeki uygulamaları ile birleştiğinde ağrılarımızın hafiflediğini gördük. Kendisine hastasına gösterdiği saygı, ilgi ve alaka ile alanındaki tecrübesi için ailece çok teşekkür ediyoruz."

  Doğuş G.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Uzun süredir sosyal medyada takibinde olduğum, Hüseyin hocama şubat 2021de : belimde yaşadığım ağrılar sebebiyle başvurdum. 1,5 yıllık zaman zarfında gitmediğim doktor kalmadi diyebilirim ve bu süreçte ağrılarım hergun daha da kötü bir hale geldi. Hüseyin Hoca mi birsüre, paylaştığı videolarını takip edip, ( Son çarem) olarak gitmeye karar verdim. İyi ki, iyi ki gitmişim. Toplamda 4 seansta, bütün ağrılarımın bitmesine vesile olmuştur kendisi. Allah razı olsun kendinden ve ekibinden. Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın "

  Bahar C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Yıllar önce bel fıtığı şikayetiyle gittiğim Oğuzhan Bey gerçekten tek seansta beni sağlığıma kavuşturdu. Önerdiğim tüm arkadaşlarım da aynı şekilde sağlıklarına kavuştular. Gönül rahatlığıyla önermeye devam ediyorum.Alanında gerçekten çok başarılı bir uzman."

  İclal Ç.