Manuel Terapi

Anasayfa Manuelterapi

Manuelterapi

Manuel Terapi Nedir?

Manuel terapi, vücudun fiziksel olarak doğal iyileşme mekanizmalarını tetikleyerek hastalıkların tedavisi veya semptomlarının azaltılması amacıyla kullanılan bir terapi türüdür. Manuel terapistlere göre, bedenin kendini iyileştirmesi için gereken enerji ve hareket yeteneği bazen tıkanabilir veya bozulabilir. Manuel terapi bu durumların düzeltilmesi amacıyla manuel olarak müdahil olur ve vücudun doğal iyileşme güçlerini teşvik eder.

Manuel terapi, bel ağrısı, eklem ağrısı, boyun ağrısı gibi fiziksel problemlere karşı etkilidir ve çok fazla sayıda hastalık ve rahatsızlıkta kullanılabilir.

Rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MR sonucunuzu yorumlatmak ve rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  Varsa MR Sonucu Dosyanızı Yükleyin

  YILLIK TECRÜBE
  1
  VAKA DENEYİMİ
  1 +
  BAŞARI ORANI
  1 %
  SERTİFİKA
  1

  Yorumlar

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin Oğuzhan hocama Mart ayında boyun ve sırt ağrılarımızın tedavisi için ailece gittik. Vücudumuzdaki tüm ağrılarımızın nedenine ilişkin teşhisini titizlikle gerçekleştirdi ve tedaviyi uygulamaya başladı. Tabiki tedavide bizim de yapmamız gereken boyun ve eklem hareketleti olduğunu ve bu uygulamalarla beraber kendisini tedavisinin ağrıları iyileştireceğini belirtti. Tavsiye ettiği tüm harketleti yaptık. Kendisinin muayenedeki uygulamaları ile birleştiğinde ağrılarımızın hafiflediğini gördük. Kendisine hastasına gösterdiği saygı, ilgi ve alaka ile alanındaki tecrübesi için ailece çok teşekkür ediyoruz."

  Doğuş G.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin oğuzhan söylemez hocama 9 yıl önce gelmiştim gelme sebebim boyun fıtığı bel fıtığı idi muayene olduğum beyin cerrahı ameliyat olmam gerektiğini söylemişti sağolsun doktor beyin tedavisi sonrası ameliyat olmaktan kurtuldum. Şimdi eşimi tedavi için getirdim. Boyun ve Bel fıtığı olanlara ameliyat olmadan tedavi olmalarını şiddetle tavsiye ederim. Hocama şükranlarımı sunarım."

  Sebahattin A.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Oguzhan bey gerçekten harika 25 yaşındayım iş yerinde kasa kaldırırken belim inanılmaz ağrılı bir şekilde tutuldu resmen hareket edemez şekilde mazhar osman acile yönlendir beni hastahane mr çektiler acil ameliyata alacaktır fıtık patlamış diye cesaretimi topladım girmek istemedim sonra abim beni Oguzhan beye götürdü beş seans aldim şuan eskisinden daha iyiyim hocam Allah sizden razı olsun ömür boyu belimden korkarak yaşamaktan beni kurtardınız çekmeyen bilmezmiş bel çok kötü birsey"

  Fatih C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Arkadaş tavsiyesi ile gittik. Önce eşim bel ağrısı şikayeti nedeniyle muayene oldu. MR ile tespit edilmiş fıtık var. Ağrıları azaldığı için kayınvalidemi de götürdüm. Kendim de muayene oldum. Birkaç seans sonrasında şikayetler azaldı. Hem Oğuzhan beyin kendisi hem de Fzt Fatma hanım çok bilgili ve işe yarar tavsiyeler veriyorlar."

  Burc O.