Dizi Film Seti

Anasayfa Dizi Film Seti

Dizi Film Seti

diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Oyuncu Ekibi ve Seti

Kuruluş Osman

Kuruluş Osman Oyuncu Ekibi ve Seti

Diriliş Ertuğrul ve Kuruluş Osman dizilerinin çekim ekibinin ve oyuncu kadrosunun kayropraktik, masaj, fizyoterapi ihtiyaçlarını set içinde ve dışında karşılayan resmi bir kuruluşuz.

Dizi hayatının tempolu ve düzenli çekimlerinde , tüm oyuncuların ve film ekibinin kas ve eklem ağrıları olmadan işlerinde rahatlıkla görev yapabilmelerin de ufak bir rolümüz olduğu için çok mutluyuz ?

Diriliş dizisinin yapım ekibine, set ekibine ve oyuncu kadrosuna; meslek hayatlarında başarılar diler…
Daima yanlarında olacağız…

Rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MR sonucunuzu yorumlatmak ve rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  Varsa MR Sonucu Dosyanızı Yükleyin

  YILLIK TECRÜBE
  1
  VAKA DENEYİMİ
  1 +
  BAŞARI ORANI
  1 %
  SERTİFİKA
  1

  Yorumlar

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Uzun süredir sosyal medyada takibinde olduğum, Hüseyin hocama şubat 2021de : belimde yaşadığım ağrılar sebebiyle başvurdum. 1,5 yıllık zaman zarfında gitmediğim doktor kalmadi diyebilirim ve bu süreçte ağrılarım hergun daha da kötü bir hale geldi. Hüseyin Hoca mi birsüre, paylaştığı videolarını takip edip, ( Son çarem) olarak gitmeye karar verdim. İyi ki, iyi ki gitmişim. Toplamda 4 seansta, bütün ağrılarımın bitmesine vesile olmuştur kendisi. Allah razı olsun kendinden ve ekibinden. Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın "

  Bahar C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin oğuzhan söylemez hocama 9 yıl önce gelmiştim gelme sebebim boyun fıtığı bel fıtığı idi muayene olduğum beyin cerrahı ameliyat olmam gerektiğini söylemişti sağolsun doktor beyin tedavisi sonrası ameliyat olmaktan kurtuldum. Şimdi eşimi tedavi için getirdim. Boyun ve Bel fıtığı olanlara ameliyat olmadan tedavi olmalarını şiddetle tavsiye ederim. Hocama şükranlarımı sunarım."

  Sebahattin A.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Oguzhan bey gerçekten harika 25 yaşındayım iş yerinde kasa kaldırırken belim inanılmaz ağrılı bir şekilde tutuldu resmen hareket edemez şekilde mazhar osman acile yönlendir beni hastahane mr çektiler acil ameliyata alacaktır fıtık patlamış diye cesaretimi topladım girmek istemedim sonra abim beni Oguzhan beye götürdü beş seans aldim şuan eskisinden daha iyiyim hocam Allah sizden razı olsun ömür boyu belimden korkarak yaşamaktan beni kurtardınız çekmeyen bilmezmiş bel çok kötü birsey"

  Fatih C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin Oğuzhan hocama Mart ayında boyun ve sırt ağrılarımızın tedavisi için ailece gittik. Vücudumuzdaki tüm ağrılarımızın nedenine ilişkin teşhisini titizlikle gerçekleştirdi ve tedaviyi uygulamaya başladı. Tabiki tedavide bizim de yapmamız gereken boyun ve eklem hareketleti olduğunu ve bu uygulamalarla beraber kendisini tedavisinin ağrıları iyileştireceğini belirtti. Tavsiye ettiği tüm harketleti yaptık. Kendisinin muayenedeki uygulamaları ile birleştiğinde ağrılarımızın hafiflediğini gördük. Kendisine hastasına gösterdiği saygı, ilgi ve alaka ile alanındaki tecrübesi için ailece çok teşekkür ediyoruz."

  Doğuş G.