Baş Ağrısı ve Migren Tedavisi

Anasayfa Baş Ağrısı ve Migren Tedavisi

Baş Ağrısı ve Migren Tedavisi

Baş ağrılarının bir çok nedeni vardır. Biz bu nedenlerden en fazla gözardı edileni ile ilgileniyoruz aslında. Omurgadaki biomekanik sorunlardan kaynaklı eklem ve baş ağrılarından. Kafa tası ile omurga arasında eklemsel hizalanma sorunları, boyun düzleşmesi kaynaklı baş ağrıları, birinci omur kaynaklı baş ağrıları, vb eklemlerin düzgün hareket edememesinden kaynaklı ve başka rahatsızlıkları taklit eden ağrılara yardımcı olabiliyoruz.
Örneğin vertigo gibi baş dönmesi yapabilir, ya da gece diş sıkmasına enden olabilir, ya da migren benzeri baş ağrıları yapabilir, ya da kola vuran sırta vuran fibromyalji benzeri ağrılar.
Her eklem yapması gereken hareketi yapamadığı zaman komsu dokularda fonksiyon bozukluklarına neden olabilir. Bu da bize ağrı, uyuşma, hormonal dengesizlikler, sinir kas ve bağ doku sorunları yaratabilir.

Rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki butonları kullanarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

MR sonucunuzu yorumlatmak ve rahatsızlığınız ile ilgili bilgi almak için aşağıdaki formu lütfen doldurunuz.

  Varsa MR Sonucu Dosyanızı Yükleyin

  YILLIK TECRÜBE
  1
  VAKA DENEYİMİ
  1 +
  BAŞARI ORANI
  1 %
  SERTİFİKA
  1

  Yorumlar

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Hüseyin oğuzhan söylemez hocama 9 yıl önce gelmiştim gelme sebebim boyun fıtığı bel fıtığı idi muayene olduğum beyin cerrahı ameliyat olmam gerektiğini söylemişti sağolsun doktor beyin tedavisi sonrası ameliyat olmaktan kurtuldum. Şimdi eşimi tedavi için getirdim. Boyun ve Bel fıtığı olanlara ameliyat olmadan tedavi olmalarını şiddetle tavsiye ederim. Hocama şükranlarımı sunarım."

  Sebahattin A.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Uzun süredir sosyal medyada takibinde olduğum, Hüseyin hocama şubat 2021de : belimde yaşadığım ağrılar sebebiyle başvurdum. 1,5 yıllık zaman zarfında gitmediğim doktor kalmadi diyebilirim ve bu süreçte ağrılarım hergun daha da kötü bir hale geldi. Hüseyin Hoca mi birsüre, paylaştığı videolarını takip edip, ( Son çarem) olarak gitmeye karar verdim. İyi ki, iyi ki gitmişim. Toplamda 4 seansta, bütün ağrılarımın bitmesine vesile olmuştur kendisi. Allah razı olsun kendinden ve ekibinden. Rabbim kimseyi sağlığıyla sınamasın "

  Bahar C.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Benim bel fıtığı eşiminde boyun fıtığı rahatsızlığı vardı. Oğuzhan Bey ile bir arkadaşımın sayesinde tanıştım. Tanıştığımada çok memnun kaldım. Tedaviye başladıktan çok kısa bir süre sonra ağrılarım durdu. Oğuzhan hoca ve ekibinden çok memnunuz. Her şey için teşekkürler."

  Abdullah Y.

  " class="testimonial-item no-image swiper-slide">

  "Arkadaş tavsiyesi ile gittik. Önce eşim bel ağrısı şikayeti nedeniyle muayene oldu. MR ile tespit edilmiş fıtık var. Ağrıları azaldığı için kayınvalidemi de götürdüm. Kendim de muayene oldum. Birkaç seans sonrasında şikayetler azaldı. Hem Oğuzhan beyin kendisi hem de Fzt Fatma hanım çok bilgili ve işe yarar tavsiyeler veriyorlar."

  Burc O.